Spoločnosť Nowire s.r.o je dlhoročný partner a distribútor nadnárodných technologických spoločností v oblasti najmodernejších sieťových technológii. Dlhoročné skúsenosti s produktami spoločnosti DIGI International, E-Lins , InHand Networks a Palo Alto Networks z nás robia silných partnerov pre vaše malé ale aj veľké projekty v oblasti prenosu a zberu dát.

Spoločnosť DIGI international patrí medzi popredných amerických výrobcov najmodernejších sieťových prvkov a zariadení na prenos a úschovu dát

Spoločnosť E-Lins Technology je popredný výrobca telekomunikačných a IoT / M2M zariadení, ako sú mobilné 2G ,3G, 4G ,5G modemy / routre / , LoRa, NB-IoT, WiFi, GPS.

Spoločnosť s pevnými technologickými základmi v priemyselnom IoT ponúkajúca komplexné produktové portfólio, ktoré zahŕňa komunikačné zariadenia M2M a cloudové / edge IoT riešenia.

Spoločnosť Palo Alto Networks sa špecializuje na oblasti kybernetickej bezpečnosti a ponúka širokú škálu produktov a služieb zameraných na ochranu proti kybernetickým hrozbám. Medzi ich produkty patrí pokročilá firewall technológia, cloudová bezpečnosť, automatizovaná analýza hrozieb a bezpečnostné riešenia pre koncové body.

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie o produktoch DIGI/ E-LINS/ INHAND alebo ohľadom návrhu riešenia podľa vašich predstáv.